Get Real Health

Agjentë të shitjes (35)

	 	 

 Get Real Health shpall konkurs per 35 agjente te shitjes

Kompania Gjermane  Get Real Health kerkon 35 Agjent te shitjes!

Githe Kosoven

Deshironi qe endrrat per nje pune te mire dhe stabile tu behen realitet, ateher aplikoni!

Kushtet te cilat duhet plotesuar per agjent te shitjes  jane si ne vijim:

  • Te kete Patent shofer te kategorise B;
  • Te kene veture personale apo ne shfrytezim;
  • Te jene Komunikative (njohuri ne shitje direkte);
  • Arsimimi i mesem (te pakten);
  • Çiftet kane perparesi (Mashkull-Femer).

Kompania ofron kushte shume te mira pune, si ne vijim:

  • Paga me standarde Evropiane;
  • Udhtime te rregullta jashte vendit;
  • Seminare ne baza mujore;
  • Trajnime dy javore;
  • Certifikim pas trajnimeve.

Te gjithe te interesuarit mund te aplikojne online permes email adreses tsimnica@hotmail.com ose 045-611-512

Per ndonje informate shtese mund te kontaktoni ne kete numer telefoni prej ores 10:00 deri 15:00

Shikime 8646
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Gjithë Kosovën
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC