Trendi Restaurant

Kamarier (2), Banakier (2) dhe Ndihmëse kuzhiniere (1)

	 	 

Trendi Restaurant, Fushe Kosovë, shpallë konkurs për vende të lira pune, në këto pozita:

  • Kamarier (2 pozita)
  • Banakier (2 pozita)
  • Ndihmëse kuzhiniere (1 pozitë)
Të interesuarit për aplikim, të kontaktojnë në tel. 049 220 110
Shikime 3152
Kategoria Gastronomi
Skadon 18 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC