Komuna e Vitisë

Asistent për përkthime nga gjuha Shqipe ne Serbokroate dhe anasjelltas

	 	 

Shikime 265
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Viti
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC