Taunita Foods

Kamarier, Shofer, Shitës

	 	 

Konkurs i hapur per vende pune nga Taunitafoods te menza e studenteve ne Prishtine:

  • Kamarier pa pervoje pune,
  • Shofer per shprendarjen e ushqimeve (delivery)

Te interesuarit mund t'i dergojne CV-te ne viber: +38349198962

Taunita peshk:

2 punetor

  • Shitje ne dyqan dhe pastrim peshku

Duhet te jete me vullnet per pune dhe aktiv ne pune. Te interesuarit mund ti dergojne CV-te ne viber: +38344897407

Shikime 1199
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC