This job advertisement is not inteneded for KosovaJob, therefore it is published on behalf of a client.
Ky konkurs nuk është thirrje punësimi nga KosovaJob, por është i publikuar në emër të njërit nga klientët e KosovaJob. 

ORDINANCA STOMATOLOGJIKE DENTAL-B me lokacion ne Lipjan.

Stomatolog/e te licencuar dhe me pervoje pune se paku 1 vjeqare.

Te interesuarit te dergojne Cv ne email: byli80@hotmail.com

Kontakti 044193579

Shikime 866
Kategoria Shëndetësi
Skadon 6 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Lipjan
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC