ECOINN

Vende të lira pune (40)

	 	 

Kompania inovative ECOINN shpallë konkurs për 40 vende të lira pune në të gjitha qytetet e Kosovës.

VREJTE: Punësim i menjëhershëm!

•AGJENT-E i/e shitjes (40 pozita të lira)

  • Mosha 19 vjet e lartë;
  • Së paku shkollimin e mesëm;
  • Të ketë patent shoferin kategoria "B";
  • Të ketë komunikim të mirë;
  • I gatshëm të punojë në grup;
  • Çiftet dhe ata që kanë veturë do kenë përparsi në përzgjedhje.

Të interesuarit të dërgojnë CV-në e tyre në emailin ecoinnkosovo@gmail.com, për info shtesë mund të shkruani në Viber ose WhatsApp +383 (0) 46 / 39 99 99 vetëm gjatë orarit 11:00 - 13:00.

Shikime 21522
Kategoria Shitje
Skadon 2 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Gjithë Kosovën
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC