Inside

Punëtor në sharrë, Monter në terren

	 	 

Fabrika për përpunimin e drurit "Inside" Sh.P.K., kërkon të punëojë punëtorë për punë në sharrë si dhe monter në terren.

Të interesuarit uhet të kenë përvojë pune së paku 1 vit si dhe të kenë precizitet dhe diciplinë në realizimin e punëve

CV mund t'i dërgoni në emailin tonë zyrtar inside.int@hotmail.com

ose të kontaktoni në numrin e telefonit 049/640-203

Shikime 2045
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC