Domino's

Punëtor/e Restauranti, Delivery (Prishtinë, Gjilan dhe Ferizaj)

	 	 

Mundesi Punesimi ne Domino's Pizza

A jeni te interesuar per te filluar nje karrier te suksesshme ne njerin prej brendeve me te njohur ne mbare boten ?

Pozitat e hapura :

  • Punetor/e Restauranti
  • Delivery

Apliko ketu duke derguar CV-ne : info@icsg.eu

Shikime 3550
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC