ECO line

Shitës/e ambulantiv/e (3), Kontabilist/e

	 	 

"Eco-Line” Sh.p.k. eshte kompani e cila merret me prodhimin dhe shitjen e paisjeve, solucioneve higjienike

Ne saje te zgjerimit te kompanise, ne jemi ne kerkim per pozitat:

 • 3 Shites/e ambulantiv/e 
 • 1 Kontabilist/e 

Detyrat dhe përgjegjësitë  

 • Identifikimi i mundësive të reja të shitjes  Raportimi në baza ditore gjatë vizitave në terren
 • Përmbushja e objektivave të caktuara të shitjes mujore Komunikimi i përditshëm me klientët për shitjen e produkteve.
 • Krijimin dhe mbajtjen e marrëdhënieve efektive me klientët aktual dhe potencial.

Kerkesa per kandidatet:

 • Te kene eksperience pune ne kete fushe me se paku 1-2 vite
 • Aftesi te mira komunikuese dhe negociuese/njohja e gjuhes Angleze e preferuar.
 • Posedimi i lejes se drejtimit te automjetit.
 • Universiteti perben avantazh.
 • Mosha  23+ vjet.
 • Paga baze +Bonuse

Per te aplikuar ju lutem dergoni CV-te dhe dokumentat tjera qe vertetojne kualifikimet tuaja bashkangjitur fotografine tuaj ne email: ecoline.ks@gmail.com apo te na kontaktojne permes numrit te kontaktit +383 45 900 231 (viber)

Shikime 4199
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC