Casa Rita Restaurant

Kamarier/e (2)

	 	 

2 KAMARIER/E

Detyra e kamarierit eshte qe te komunikoje dhe mirepret cdo musafire me sherbim cilesore. 

Musafiret presin nga kamarieri/ja qe te u servohet ushqimi dhe pijet me shpejtesi dhe miresjellje. 

Dija e kamarierit rreth ushqimit, pijeve dhe sistemit te punes eshte ajo qe u jep musafireve “Sherbim te Vecante” 

Bashkepunimi mes kolegeve eshte po aq I rendesishem.

Te gjithe aplikuesit me eksperience pune kane perparesi dhe vlersimi per page behet permes eksperiences se punes. 

Restauranti gjendet ne Prishtine, afer parkut te Germise, ne rrugen Shpetim Robaj nr 227.

Te interesuarit te dergojne CV ne casaritarestaurant@hotmail.com.

Shikime 2676
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC