Gastro-Kos SHPK

Shitës/e ambulantiv/e

	 	 

“ Gastro-Kos SHPK” eshte kompani e cila merret me shitjen e kemikaleve per pastrim te fabrikave, restauranteve, spitaleve si dhe shitjen e interierit te kuzhinave profesionale.

Ne saje te zgjerimit te kompanise, ne jemi ne kerkim per poziten:

Shites/e ambulantiv/e

Detyrat dhe përgjegjësitë  

  • Identifikimi i mundësive të reja të shitjes  Raportimi në baza ditore gjatë vizitave në terren
  • Përmbushja e objektivave të caktuara të shitjes mujore Komunikimi i përditshëm me klientët për shitjen e produkteve.
  • Krijimin dhe mbajtjen e marrëdhënieve efektive me klientët aktual dhe potencial.

Kerkesa per kandidatet:

  • Te kene eksperience pune ne kete fushe me se paku 1-2 vite
  • Aftesi te mira komunikuese dhe negociuese.
  • Posedimi i lejes se drejtimit.
  • Universiteti perben avantazh.
  • Mosha  25+ vjet.

Per te aplikuar ju lutem dergoni CV-te dhe dokumentat tjera qe vertetojne kualifikimet tuaja bashkangjitur fotografine tuaj ne email: gastro_kos@yahoo.com apo te na kontaktojne permes numrit te kontaktit +383 44 258 629.

Shikime 5739
Kategoria
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC