ECOMEX Team - Shpk

Agjent/e i/e shitjes

	 	 

Hausbrandt  është një kompani Italiane per kaffe e themelar ne vitin 1892 qe ka perfaqesin e vet me aktivitet ne Kosove dhe rajon dhe ne tere boten – ka perfaqesi ne 87 vende te botes

Pozita e hapur:

 • Agjent i shitjes – për rajonin e Prishtines

Detyrat për pozitën agjent i shitjes –sektori I kaffes

 • Menaxhimi me  sektorin e shitjes se kafes
 • Mbikëqyrja e klientëve – bleresve te cafes
 • Këshillimi i klientëve
 • Kontaktimi dhe ofertimi i klientëve të ri
 • Prezantimi i produkteve dhe ofertave
 • Lidhja e kontratave me shfrytezues te aparatave

Kualifikimi

 • Te kete te kryer se paku shkollen e mesme
 • Te jeni komunikues dhe puna me bleresit te jete prioritet
 • Te kete përvojë në fushën shitjes dhe menaxhimit
 • Obligative posedimi me patente shofer

Pergjegjesite

 • Plasimi I produkti ne treg dhe zgjerimi i tregut existues
 • Shitja e kaffe  ne sasi te planifikuara
 • Inkasimi i shitjeve
 • Nenshkrimi I kontratave per secilin shfrytezues te Kaffes

SI TE APLIKONI?

Na dërgoni CV-n për mes e-mail: ecomex.team@gmail.com

Mundesisht nje foto me CV.

Dergoni nje nr kontaktues dhe ne do te iu kontaktojme.

 

Shikime 5259
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC