Chop Sandwich

Ndihmëse në kuzhinë, Transportues i ushqimit

	 	 

Per kompanine tone

Chop sandwich club eshte nje restorant i shpejte qe sherben sanduiç, supa, dhe ushqime te tjera te shpejta dhe te shendetshme. Jemi duke operuar nga Nentori 2018 me nje rritje te shpejte. Chop Sandwich Club ka nevoje per staf te perkushtuar ndaj punes dhe per nje sherbim sa me te mire ndaj klienteve tane.

Per me shume informata rreth Chop Sandwich Club vizitoni websajtin tone: https://chopsandwichclub.business.site
Apo faqen tone te fejsbukut : https://www.facebook.com/chopsandwichclub/

Pozitat e lira

1) Kerkojme punetore, femer, me njohuri bazike ne degen e gastronomise per nje periudhe afatgjate dhe me mundesi avancimi.

DETYRAT DHE PERGJEGJSITE

  • Pergaditje te sanduiçeve
  • Detyra te tjera rreth mirembajtjes se restorantit.

2) Kerkojme puntor, mundesisht djale 17-21 vjeq, per dergesa te porosive dhe ndihme minimale rreth lokalit me orar te pergjysmuar.

DETYRAT DHE PERGJEGJSITE

  • Dergesa e porosive ne kembe apo biciklete, ne qender te Prishtines.
  • Perparesi kane ata qe dijne te vozisin edhe motorr dhe kane patent shofer

KUALIFIKIMET

  • Pervoja e punes ne fushen e gastronomise ka perparesi.

MENYRA E APLIKIMIT

Personat e interesuar mund te vijne cdo dite nga ora 10 deri ne oren 19 ne Chop Sandwich Club.

Numrat e kontaktit: 044 991 738 & 049 151 993

Adresa jone: Rruga Hajdar Dushi nr.42

Shikime 2368
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC