PasionParts

Agjent/e të Shitjes – Pejë (2 vende të lira)

	 	 

PasionParts Shpk është kompani e shitjes me shumicë në sektorit e Autopjesë, Goma, Vajra dhe Bateri me brendet më të mëdha europiane. Operojmë nga Peja dhe me shërbim në të gjithë Kosovën

PasionParts Shpk shpallë 2 vende të lira Pune:

POZITA:  

 1. AGJENT/E SHITJE – Pejë (2 vende të lira)

Kualifikimet e kërkuara: 

 • Të ketë të përfunduar njërin nga fakultetet (fakulteti i inxhinierisë mekanike-përparësi);
 • Të ketë përvojë në shitje;
 • Të ketë integritet personal;
 • Aftësi që t’i përshtatet dinamikës dhe mënyrës së punës;
 • Shkathtësi komunikuese;
 • I/e gatshëm që të punoj si pjesë e ekipit;
 • I/e gatshëm të punoj nën presion të punës;
 • Të jetë fleksibil/e;
 • Të jetë banor i qytetit apo i rrethines së PEJËS;
 • Mosha e pranueshme nën moshën 30 vjeçare

Ofrohet: 
Kushte të mira pune si dhe kontratë afatgjate.

Orari i punës: 

E hënë – E shtunë, prej orës 08:00 – 17:00

Nëse po kërkoni një sfidë të re ose dëshironi të fitoni përvojë të re, ju lutemi na kontaktoni.

Aplikoni duke dërguar CV-në tuaj, në e-mail: pasionparts@gmail.com

Vërejtje: dërgoni CV-në me fotografi, apliakcionet tjera nuk pranohen.

Shikime 899
Kategoria Shitje
Skadon 21 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Pejë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC