Agrokor & HÖHÉ

Kamarier/e, Banakier/e, Mirëmbajtës/e, Ndihmës/e Kuzhinier/e

	 	 

Kompania “AgroKor” Sh.p.k - HÖHÉ Albi Mall:

Shpall Konkurs për vende të lira pune per keto pozita:

  1. Ndihmës/e Kuzhinier/e
  2. Kamarier/e
  3. Banakier/e
  4. Mirëmbajtës/e

Orari i plotë.

Kandidatet e perzgjedhur fillojnë në punë nga 01 Qershor 2020

CV, dokumentet tjera dhe foto dergohen në emailin

burimenjerzore@agrokor-ks.com (045/321/271)

Kualifikimi per vendet e punes

  • Diploma e shkolles se mesme obligative,
  • Pervoja punes se paku 1 vit preferohet ne sektorine e pastiçerive dhe Horeca

Pershkrimi I puneve ne poziten Ndihmës Kuzhinier/e

Kandidati/e duhet te ket sjellje te mirë dhe higjien në shërbim dhe te jet lustrues i mir, duhet te kryej punët në prodhimin e brumërave dhe pjekjen e tyre,përgatitja e kremrave, e frutave zbukuruse, përgatitja e akullores , përgatitja e tortave special dhe amballazhimeve profesionale te produkteve HÖHÉ.

Shikime 2784
Kategoria Të tjera
Skadon 19 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC