Smartcom

Agjent/e të Thirrjes për Gjuhën Italiane (20) dhe Gjermane (20)

	 	 

Smartcom hap konkurs pune me punësim të menjëhershëm si dhe mundësohet puna nga shtëpia.

Pozitat e lira:

 • 20 Agjent/e të thirrjes per gjuhen italiane 
 • 20 Agjent/e të thirrjes per gjuhen gjermane

Kualifikimet:

 • Njohja e mirë e gjuhës Gjermane (obligative pervoje pune ne outbound)
 • Njohja e mire e gjuhes Italiane

Përgjegjësitë:

 • Fleksibil në orar të punës
 • Aftësi të mira komunikuese
 • Aftësi në punë grupore

Tjera

 • Rrogë mbi mesatare
 • Bonuse në bazë të performancës në punë
 • Kontratë sipas ligjit të punës të Republikës së Kosovës
 • Kandidatët e interesuar le të na kontaktojnë përmes numrit 049 615620
 • Viber/WhatsApp : +38349615620

Lokacion(et) e punës

Prishtinë – rr.Nazim Gafurri (rrugës për Gërmi)

Shikime 2708
Kategoria Telekomunikim
Skadon Skadon: SOT
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC