Elteco Group

Vende të lira të punës (5)

	 	 

Kompania “ELTECO”  shpall konkurs per piken e cila gjendet ne Lubizhde – Prizren per keto vende te punes:

  • Financier (preferohet njohja e programit Bilanci)
  • Asistente administrative
  • Asistente ne shitje online
  • Web developer
  • Dizajner grafik

“ELTECO” ju ofron kushte Europiane te punes, dhe mundesi avansimi ne karriere.

Dergoni CV-te e juaja ne e-mail adresen: hr@beghler.com

Shikime 6224
Kategoria Të tjera
Skadon 1 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prizren
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC