Europcar

Punëtor për Autolarje dhe Vullkanizer

	 	 

Punëtor për Autolarje dhe Vullkanizer

Europcar është kompania më e madhe ndërkombëtare e marrjes me qira të makinave me origjinë Evropiane. Europcar përfshin 143 vende me më shumë se 2.680 stacione për rent. Europcar është i pranishëm në Kosovë që nga viti 2004, dhe tani po vjen me lokacion të ri në Harilaq, përball aeroportit “Adem Jashari”

Për më shumë informata vizitoni uebfaqen https://www.europcar-ks.com/

Në kuadër të zgjërimit të Europcar është shpall konkurs pune për plotësimin e pozitave në vijim:

  • 2 punëtor per autolarje
  • 1 vullkanizer

Kualifikimet

  • Duhet të këtë përvojë punë në pozitat e lartpërmenduara
  • Duhet të ketë aftësi të mira komunikimi për të mbajtur marrdhënje të mira me klientë
  • Të jetë energjik, me vetë iniciativë

Të gjithë kandidatët e interesuar duhet të dërgojnë CV në info@europcar-ks.com . Për çdo informatë shtesë mos hezitoni të kontaktoni përmes email.

Konkursi mbetet i hapur deri më 16 Prill 2020.

Shikime 695
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC