Avicena KS

Mikrobiolog/e

	 	 

Laboratori AvicenaKS hap konkurs për Mikrobiolog/e.

Orari i punës: 

  • I/e punsuari/a do të punojë 6 ditë në javë.
  • Orari punës do të jetë 4 orë.
  • Vetëm kandidatët të cilët janë fleksibile dhe i përshtaten orarit te punës do te thirren për intervistë.

Lokacioni:

  • Laboratori Avicena,rr.Radovan Zogoviq,Prishtinë

Paga:

  • Pagesa do të bëhet me marrëveshje.

 

Si të aplikoni: 

Dërgoni CV-te tuaja së bashku me një fotografi në avicenaa.ks@gmail.com

Afati i fundit për aplikim është më datën: 17.04.2020, ora 16:00.

 

Shikime 891
Kategoria Bioteknologji
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC