Autopasion Shpk

Agjent/e i/e shitjes, Motorrist - Prishtinë (7) dhe Prizren (4)

	 	 

Autopasion Shpk është kompani lider e shitjes me shumicë në sektorit e Autopjesë, Goma, Vajra dhe Bateri me brendet më të mëdha europiane. Operojmë në Kosovë dhe Shqipëri, gjithashtu me degët tona në disa qytete kryesore në të dyja shtetet.

Autopasion Shpk shpallë vende të lira Pune:

POZITA:

 1. AGJENT/E SHITJE – Prishtinë (2) dhe Prizren (2)
 2. MOTORRIST - Prishtine (5) Prizren (2)

Kualifikimet e kërkuara: 

 • Të ketë të përfunduar njërin nga fakultetet (fakulteti i inxhinierisë mekanike-përparësi);
 • Të ketë përvojë në shitje;
 • Të ketë integritet personal;
 • Aftësi që t’i përshtatet dinamikës dhe mënyrës së punës;
 • Shkathtësi komunikuese;
 • I/e gatshëm që të punoj si pjesë e ekipit;
 • I/e gatshëm të punoj nën presion të punës;
 • Të jetë fleksibil/e
 • Të jetë banor i qytetit të pozitës përkatëse (Prishtinë dhe Prizren)
 • Mosha e pranueshme nën moshën 30 vjeçare

Ofrohet: 
Kushte të mira pune si dhe kontratë afatgjate.

Orari i punës: 

E hënë – E shtunë, prej orës 08:00 – 16:30

Nëse po kërkoni një sfidë të re ose dëshironi të fitoni përvojë të re, ju lutemi na kontaktoni.

Aplikoni duke dërguar CV-në tuaj ne e-mail: apliko@hotmail.com

 

Ju lutemi të cekni në subjekt pozitën dhe lokacionin për të cilën aplikoni p.sh (AGJENT SHITJE – PRISHTINE) ose (AGJENT SHITJE PRIZREN)

Gjithashtu, dërgoni CV-në me fotografi, apliakcionet tjera nuk pranohen.

 

Shikime 2149
Kategoria Shitje
Skadon 3 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
Koronavirus - Live
184
të infektuar
a
30
të shëruar
a
5
të vdekur
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC