Global Service

Vende të lira pune (9)

	 	 

Kompania Global Service me seli në Pejë shpallë konkurs për këto vende të lira pune:

  1. 4 vullkanizer 
  2. 1 mekanik 
  3. 1 ndihmës mekanik
  4. 1 mjeshtër të gjeometrisë (regllazhës)
  5. 2 autolarës

Kandidati per poziten nr 1 preferohet te kete njohuri ne montimin e gomave te veturave

Kompania Global Service premton kushte sipas ligjeve te aplikueshme ne kosove dhe page konkuruese. Te interesuarit te lajmrohen ne kete nr telefoni 049591033

Shikime 2261
Kategoria Mekanikë
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Pejë
Koronavirus - Live
224
të infektuar
a
38
të shëruar
a
6
të vdekur
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC