AMRE sh.p.k

Monter të mobiljeve

	 	 

Pershkrimi i punes

   Kompania AMRE shpk në LIPJAN, shpall konkurs për plotësimin e vendeve të punës :

Monter të mobiljeve ,(Kuzhina,Dhoma gjumi etj.)

  • Paga sipas marrveshjes me kushte atraktive dhe shum të mira pune.
  • Të gjithë kandidatët duhet të kenë përvojë pune në montimin e mobiljeve.
  • Të kenë patent shoferin.

Kandidatët e interesuar duhet të dërgojnë aplikacionin për punësim/CV në e-mail adresën: info@amre-group.com, ose të paraqiten personalisht në adresen:  

AMRE sh.p.k. Zona industriale në Magjistralen Prishtinë-Ferizaj (km10).

Tel.: +383 38 751 001

Shikime 1724
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Lipjan
Koronavirus - Live
224
të infektuar
a
38
të shëruar
a
6
të vdekur
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC