Construction Prishtina

Punëtor Fizik të Ndërtimtarisë

	 	 

Construction Prishtina kërkon punëtor fizik të ndërtimtarisë.

Orari: 6 ditë pune në javë

Paga: 320€ bruto, pagesa përmes bankës

Lokacioni: Lipjan / Graçanicë

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Të ndihmojë stafin, varesisht nga puna që i kërkohet;
  • Të respektojë orarin e punës varësisht se si i caktohet.

Kriteret:

  • Të jetë fizikisht i shëndetshëm për punë fizike;
  • Të jetë fleksibil dhe i aftë për punë nën presion;
  • Të jetë i aftë të punojë në ekip dhe i vetëm.

Të gjithë të interesuarit mund të na kontaktojnë përmes numrit: 045198883

Shikime 303
Kategoria Ndërtimtari
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
Koronavirus - Live
94
të infektuar
a
1
të shëruar
a
1
të vdekur
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC