Tai Sweets

Menaxher/e (Prishtinë, Prizren)

	 	 
Tai Sweets në pikën në dy pikat e saj kërkon të rekrutojë menaxher/menaxhere me përvojë pune (Prishtinë dhe Prizren).
 
Benefitet: Tai Sweets ofron pagë konkuruese dhe bonuse për shitje individuale dhe të ekipës.
Ju përfitoni vend të punës stabil, përvojë menaxheriale nacionale me mundësi internacionale, retreat të rregullt në rajon dhe më gjerë.
Nga ju kërkohet :
  • profesionalizëm,
  • qasje serioze për objektivat e pikës dhe
  • korrektësi.
Për cdo informatë shtesë për brendin mund të vizitoni rrjetet tona sociale.
CV me një letër motivuese mund ta dërgoni në: info@taisweets.com
Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të ftohen për intervistim.
Shikime 3798
Kategoria Menaxhment
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni
Koronavirus - Live
1032
të infektuar
a
789
të shëruar
a
29
të vdekur
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC