SI Mac

Teknik për makineri (2)

	 	 

KONKURS PUNE

Fabrika per instalimin e makinerive për perpunimin e drurit “ SI MAC KOSOVA LLC” ne Drenas, shpall konkurs për vende të lira pune si:

  1. Teknikë për makineri - 2

Për të aplikuar dërgoni CV-në tuaj në: financa@si-mac.it dhe  kosova@si-mac.it

Kontaktoni në numrat:  045 600 446 dhe 045 600 975,

Adresa: Parku I Biznesit – Drenas.

Shikime 1521
Kategoria Mekanikë
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Drenas
Koronavirus - Live
224
të infektuar
a
37
të shëruar
a
6
të vdekur
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC