NTP Shehu

Vende të lira pune (10)

	 	 

KONKURS PUNE

Fabrika për përpunimin e shkalleve  nga druri “ SHEHU N.T.P” ne Drenas, shpallë konkurs për vende të lira pune si:

  1. Punëtorë në fabrikë - 3
  2. Monter në teren – 3
  3. Punëtorë në sektorin e metalit  (saldues) -  2
  4. Operator në CNC – 2

Të interesuarit te dergojn CV ne Email: shkallashehu@gmail.com

Ose te  paraqiten personalish në fabrikë

Adresa: Parku I Biznesit – Drenas

Tel:  045 600 446,  dhe 045 600 975

 

Shikime 2778
Kategoria Mekanikë
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Drenas
Koronavirus - Live
224
të infektuar
a
38
të shëruar
a
6
të vdekur
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC