PurePro

Agjent-e i shitjes për teritorin e Prishtinës

	 	 

HEALTH SHPK  është kompani e specializuar në shitjen e filtrave për pastimin e ujit të brendit PURE PRO.

KONKURS PËR PUNËSIM

Agjent-e i shitjes për teritorin e Prishtinës

Detyra dhe Pergjegjesi: 

  • Prezantimi i produkteve për pastrim të ujit.
  • Shtja e produkteve për pastrim të ujit.
  • Mirëmbajtja e produkteve pas shitjes. 

Kriteret: 

  • Të jetë i aftë të bëjë shitjen në teren.
  • Të ketë aftësi të mira komunikuese dhe negociuese
  • I aftë të punoj në ekip
  • Të posedoj veturë personale dhe patent shofer
  • Përparësi punësimi për aplikuesit në qifte

Për të aplikuar ju lutem kontaktoni në tel: +383 45 698 627

Shikime 2550
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
Koronavirus - Live
94
të infektuar
a
1
të shëruar
a
1
të vdekur
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC