Intent Group

Agjentë të Gjuhës Gjermane (vetëm edhe 5 pozita)

	 	 

CALL CENTER “INTENT GROUP”

OFRON VETËM EDHE 5 VENDE PUNE SI AGJENT I GJUHES GJERMANE

Pagë Fixe 900€ + Bonuse Shtesë ( LEADS )

Përgjegjësitë:

 • Ofroni mbështetje për klientët përmes telefonit
 • Ofroni mbështetje për departamentin e shitjeve
 • Sigurohuni që të gjitha të dhënat e klientit të jenë të qarta

Kërkesat:

 • Një urdhërim i shkëlqyeshëm i gjuhës gjermane është i domosdoshëm; gjuha shtesë konsiderohet si avantazh (frëngjisht / italisht / anglisht)
 • Aftësi të forta komunikimi (me shkrim dhe lexim)
 • Përvoja që punoni brenda industrisë së shërbimit ndaj klientit (Call Center) konsiderohet si avantazh
 • Njohuritë  elementare ne kompjuter (Microsoft Office)
 • Orari: Hënë - Enjte         08:30 - 17:00

                     Premte                  08:30 - 16:00

Përfitimet:

 • Një mjedis pune komod
 • Kontrat pune te menjehershme
 • Një pagë fixe 900€ + Bonuse shtese ( LEADS )
 • Nëse mendoni se jeni personi i duhur për ekipin tonë në Prishtinë, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj në s.fischer@intent.group

Kontakti: +38349-828-958

Shikime 4833
Kategoria Telekomunikim
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
Koronavirus - Live
94
të infektuar
a
1
të shëruar
a
1
të vdekur
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC