BAI Center

Vende të lira pune (4)

	 	 
Kërkojmë Punëtorë në Mobileri

Fabrika për prodhimin e kuzhinave dhe mobilieve kërkon:
  • Mjeshtër
  • Monter
  • Punëtor në Ngjyra
  • Punëtor ndihmës në fabrikë

Adresa: Magjistralja Prishtine-Ferizaj (Afer Udhekryqit te Janjeves)
Email: bai.center@hotmail.com
Numrat Kontaktues: 045222073 & 044630909
 
Mund të aplikoni duke dërguar CV në email, ose të vizitoni zyret tona. Ju faleminderit.
Shikime 2620
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Lipjan
Koronavirus - Live
94
të infektuar
a
1
të shëruar
a
1
të vdekur
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC