Replay

Menaxher/e i/e Butikut, Asistent/e Menaxher/e i/e Butikut, Shitës/e në Butik

	 	 

Replay Header

KONKURS

BËHU PJESË E EKIPIT TONË!

Albi Group, vazhdon rekrutimin për të plotësuar vende të lira të punës.

Nëse jeni person  kreativ dhe i  motivuar për të zhvilluar karrierën, atëherë aplikoni edhe ju për tu bërë pjesë e ekipit tonë.

Ju ofrojmë mundësi punësimi në një ambient modern dhe dinamik

Si rezultat i zgjerimit të aktivitetit afarist, Albi Group sjellë eksluzivisht në Albi Mall brendin e njohur Italian REPLAY dhe me këtë rast kërkon kandidatë të motivuar të aplikojnë për vendet e punës si:

Menaxher/e i/e Butikut (1 Pozitë)

Asistent/e Menaxher/e i/e Butikut (1 Pozitë)

Shitës/e në Butik (4 pozita)

Vendi i punës: Prishtinë

Albi Group Footer

Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj dhe dokumentat e tjera shoqëruese duke përmendur pozicionin për të cilin aplikonin në adresën e e-mail-it: hr@albicenter.com deri me daten 10.03.2020.

Duke ju falënderuar për aplikim,  ju njoftojmë se vetëm kandidatët e përfshirë në listën e ngushtë do të kontaktohen.

Albi Footer

Shikime 2974
Kategoria Shitje
Skadon 14 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC