Seven

Kuzhinier

	 	 

Seven – Fast Food and Pasticeria, me lokacion në Prishtinë, si pjesë e zhvillimit është në kërkim për:

Kuzhinier (1)

  • Përparësi do të kenë kandidatët të cilët kanë njohuri në përgatitjen e pastave.

Orari për pozitën është i plotë, dhe fillimi i punës është i menjëhershëm.

Të gjithë kandidatët e interesuar, të lajmërohen në numrat e telefonit 044 114 835 apo 044 785 206

Shikime 976
Kategoria Gastronomi
Skadon 21 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC