SushiCO

Vende të lira të punës (11)

	 	 

KONKURS PUNE

Për kompaninë

SushiCO Kosova sh.p.k është kompani e themeluar në vitin 2016 dhe është partner i franshizës SushiCO. SushiCo është rrjet i restauranteve, që për specialitet ka ushqimin për adhuruesit e kuzhinës Japoneze, Kineze dhe Tajlandeze. Me më shume se 50 restaurante në rajon, SushiCO është ndër brendet më prestigjoze në këtë industri.

SushiCo Kosova shpall konkurs për pozitat si më poshtë:

  • Ndihmës Kuzhinier (4 pozita)
  • Arkatar/e (3 pozita)
  • Kamarier (2 pozita)
  • Enëlarëse (1 pozitë)
  • Mirëmbajtëse (1 pozitë)

Të gjithë të interesuarit që kanë përvojë në fushat e kërkuara të dërgojnë CV-të e tyre në email adressën: hr@rehoxgroup.com

Afati I fundit për të aplikuar: 24 shkurt 2020

Shikime 4287
Kategoria Hoteleri
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC