Koshi Group

Vende të lira të punës (Prizren)

	 	 

Fabrika prodhuese e pjeseve automobilistike Koshi Group LLC me seli ne Prizren shpall vende te lira pune.

Aftesite dhe kualifikimet e kandidateve te kerkuar:

  • Te kete shkollen e mesme te perfunduar(perparsi por jo obligative).
  • T'i respektoje rregullat dhe orarin e punes.
  • Te jete i gatshem per te mesuar dhe punuar ne grup.
  • T'i perkas grupmoshes 18-40 vjec.

Kompania Ofron:

  • Transportin e punetoreve.
  • Ushqimin (Dreke).
  • Rrespektimin dhe zbatimin e te drejtave te punetoreve sipas ligjit (Kontrata e Punes, Pushimi Vjetor,Orari i punes etj.).
  • Mesim dhe praktike me pages.
  • Pagese 150% jashte orarit te punes.

2 Dite pushime brenda javes.

Te gjithe kandidatet e interesuar per pune mund te dergojne CV-te e tyre ne email adresen e paraqitur me poshte ose te vizitojne zyret tona.

Aplikimet ne zyre pranohet vetem brenda diteve te punes nga ora 9:00 deri 12:00.

Email: support@koshigroup.com , info@koshigroup.com

Rr.Transitit Petrove, Prizren (Afer Terminalit Holandez)

Google Map Lokacioni: 
https://g.page/koshigroup

Konkursi mbetet i hapur deri me daten 22 Shkurt 2020.

Shikime 3845
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prizren
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC