Dekoll

Agjent Shitjesh - Eksporti për Kosovën

	 	 

Dekoll sh.p.k. është një kompani lider në tregun rajonal që ofron zgjidhje inovative në prodhimin e materialeve të ndërtimit.

Gama e produkteve tona në treg përfshin: koll, grafiato, fino, sistem hidroizolimi dhe termoizolimi, bojërat PintoColor dhe produktin e polisterolit Termax.

Me zgjerimin e veprimtarisë tregtare, deKoll kërkon të punësojë Agjent Shitjesh Eksporti për Kosovën.

Kandidati do të punojë me kohë të plotë, dhe sipas planit te punes ka për të qenë në lëvizje për të realizuar takime bazuar në një axhendë ditore të parapërcaktuar.

Kandidati i kërkuar do të mbajë përgjegjësi për gjetjen e klientëve të rinj si dhe duhet të sigurojë ruajtjen e klientelës ekzistuese.

Kandidati duhet të plotësojë kushtet e mëposhtme:

  • Të zotërojë kualifikime universitare në fushën ekonomike, menaxhimit të biznesit..
  • Të ketë patur eksperinece ne shitje.
  • Të jetë i i rregullt, serioz, i shkathët, ambicioz dhe të ketë aftësi të mira komunikimi.
  • Te kete njohuri te gjuhës angleze.
  • Të jetë i pajisur me leje drejtimi të kategorisë B.

Dërgoni CV në adresën export@dekoll.al 

Për çdo sqarim na shkruani ose telefononi në numrin +355696045808

Shikime 3637
Kategoria Shitje
Skadon 11 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC