Shack Pub

Kamariere (2), Shankiste (2), Kuzhinier/e (1)

	 	 

Shack (pub) po hapet në lagjen PejtonPrishtinës dhe jemi në kërkim të anëtarëve të ekipit:

 • 2 kamariere
 • 2 shankiste
 • 1 kuzhinier(e)

Përgjegjësitë:

 • Kamariere dhe shankiste
  • Të përshëndesë, drejtojë e ulë, dhe shërbejë mysafirët
  • Të njohë tërësisht artikujt e menysë, promovimet e ofruara dhe të gjitha të ngjashmet
  • Të mirëmbajë të gjitha zonat e punës dhe pajisjet
 • Kuzhinier(e)
  • Të ndjekë standardet për të siguruar konsistencë në shije dhe prezantim të ushqimit
  • Të përcjellë rregullat e sanitarisë dhe të kujdeset që kuzhina të jetë gjithmonë e pastër
  • Kryen inventarë periodik sipas nevojës

Shack, ne duam që njerëzit tanë - anëtarët e ekipit tonë dhe mysafirët tanë - të kalojnë kohë të mirë në një energji të veçantë!

Na kontaktoni në:

 • Tel: +383 49 545 154
 • E-mail: shackpub.ks@gmail.com

Afati i fundit për aplikim është data 14 Shkurt 2020. Ju mirëpresim

Shack Team.

Shikime 2236
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC