Albi-Tel Marketing

Call agent

	 	 
Kompania Albi-Tel Marketing kerkon:
  • Call Agent të Gjuhes Gjermane 
Kërkesat:
  • Niveli i gjuhës Gjermane; C1

Lokacioni: Gjilan

Paga është fikse.
Orari i plotë ; 8 orë në ditë dhe 5 ditë në javë. 
 
Aplikoni duke kontaktuar në:
 
Adresa ; Gjilan , Rr. Muharrem Ibrahmi 
 
Kontaktiatmarketinginfo@gmail.com
 
+38349978999
 
+38349978991
Shikime 3143
Kategoria Marketing & PR
Skadon 2 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Gjilan
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC