Treo Electronics

Teknik / serviser

	 	 

Pershkrimi: Teknik / serviser

  • Te kete njohuri te servisimit te paisjeve elektronike dhe njohuri te gjuhes angleze.

Orari i plote

Paga sipas marreveshjes

Preferuar shkollimi ne drejtimin e elektronikes

E-mail kontaktues: treo.pr@gmail.com

Shikime 1336
Kategoria Elektronikë
Skadon 3 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC