ITKO Sofabed

Arkitekt/e

	 	 

ITKO shpall konkurs për këtë pozitë të punës:

Pershkrimi i punes: Arkitekt / e

Kualifikimet:

  • Të jetë arkitekt/e i/e diplomuar
  • Të kenë njohuri dhe përvojë pune në fushen e interierit se paku 2 vite ,
  • Të ketë njohuri të mira të programeve; Autocad ose Archicad etj.
  • Të ketë aftësi të mira të prezentimit të projekteve si dhe fleksibil në punen ekipore.
  • Të ketë patent shoferin e kategorisë B.
  • Të ketë njohuri të gjuhes Angleze

Kandidatët e interesuar duhet të dërgojnë aplikacionin për punësim/CV në e-mail adresën info.it.ko@gmail.com Ose të kontaktojnë në nr. e telefonit: tel. 044/811-450 , 043/957-345

Shikime 3544
Kategoria Arkitekturë
Skadon 1 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Lipjan
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC