Office Shoes

Menaxhere dyqani, Shitëse (4) (Ferizaj)

	 	 

Office Shoes është një zinxhir ndërkombëtar dyqanesh me një imazh shumë të njohur në shitjen e markave globale të këpucëve si Lacoste, CAT, Tommy Hilfiger, Vans, Converse, Polo, Ralph Lauren, Calvin Klein, Dr Martens, New Balance, Birkenstock, Skechers, UGG, e shumë të tjera, me një cilësi të lartë e nëpërmjet një shërbimi të përkryer.

Me rastin e hapjes së dyqanit të tretë në qytetin e Ferizajit.

Office Shoes kërkon të punësojë

  • 1 Manaxhere dyqani dhe 4 shitëse.

Ju lutem dërgoni Cv-të tuaja në adresën ecepele@officeshoes.al deri në datën 15.02.2020

Shikime 3990
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Ferizaj
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC