Audi Reforma

Depoist

	 	 

AUDI REFORMA, diler zyrtar dhe i vetëm për Kosovë për shitjen e Automjeteve AUDI dhe servis i autorizuar për markat AUDI, VOLKSWAGEN, SKODA dhe SEAT. Shpall vend të lirë pune në pozitën e mëposhtme në servisin e autorizuar.

Pozita: Depoist (1)

Detyrat:

  • Shitja, lëvizja dhe faturimi I artikujve
  • Menaxhimi I depos dhe stoqeve

Kërkesat:

  • Të ketë njohuri/përvojë pune në Auto Servis të Autorizuar (Përparësi)
  • Të jetë I moshës 25-40 vjec
  • Të disponoj patent shofer të kategorisë B
  • Të ketë aftësinë e të punuarit në grup
  • Të mos ketë vepra të hapura penale

Të gjithë të interesuarit CV mund ta dërgojnë në e-mail adresën: reformacompany@reforma-pr.com në titull duhet shkruar pozita e punës për të cilën aplikoni. Afati i aplikimit është deri më datën 05.02.2020.
Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret e kompanisë do të kontaktohen!

Shikime 1144
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC