Elteco Group

Vende të lira të punës (4) (Prishtinë, Prizren)

	 	 

Konkurs pune Prizren - Prishtinë

• Zëvendës Menaxher/e
• Asistente Administrative
• Shitës/e
• Depoist

Të interesuarit mund të aplikojnë përmes adresës elektronike hr@eltecoo.com duke dërguar CV-në, një fotografi dhe dokumentacionin tjetër posedues.
Të gjitha dokumentet tuaja do të trajtohen me konfidencialitet të plotë nga ana jonë!

Shikime 5767
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC