KEPA Colors

Mjeshtër në ngjyrosje, hekurosje dhe polirim të automjeteve

	 	 

KEPA Colors auto service shpallë konkurs për pozitën:

  1. Mjeshtër në ngjyrosje, hekurosje dhe polirim të automjeteve.

Kriteret:

  • Kandidatët duhet të kenë eksperiencë pune në ngjyrosje, hekurosje dhe polirim të automjeteve.

Të interesuarit mund të aplikojnë përmes numrit të telefonit: 044 145 316

Shikime 1070
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC