Shell Kosovo

Ndihmës/e Kuzhiniere, Shitës/e, Banakier/e

	 	 

Konkurs I hapur per:

 1. Ndihmes/e kuzhinire
 2. Shites/e ne kac-fast food
 3. Banakier/e

Lokacioni: Regjioni I Prishtinës Obiliq 4

Detyrat dhe pergjegjesite:

 • Aftesi te mira komunikimi.
 • Aftesi te mira prezantuese tesherbimeve dhe produkteve.
 • Rrespektimi I rregullave ne pune.
 • Pervoje e domosdoshme, sipas vendit te punes.
 • Ruajtja e raporteve kolegiale, departmentet dhe sektore te tjera te kompanise.

Kualifikimet dhe kriteret e nevojshme:

 • Te jete I besushem dhe I drejte.
 • Te jete I gatshem te punoje ne group dhe individualisht
 • Te jete fleksibil dhe I pershtatshem per te punuar ne orar te ndryshem.
 • Aftesi per te punar nen presionin e kohes.
 • Preferohet shkollimi I larte.
 • Pervoj pune, minimum 2 vjet.

Aplikimi duhet te behet vetem online duker derguar:

Cv-ne tuaj me foto perms e-mail, adreses: hr.shell.rks@gmail.com

Ne subject le te shenohet pozita per te cilin aplikoni.

Informata shtese prej ores 8:00-17:00 tel: +38649940014

Shikime 2848
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC