Tregu Group

Sektorist, Arkatare

	 	 

Konkurs Punësimi:

Tregu Group kërkon të zgjerojë familjen e saj duke shpallur konkurs pune për këto pozita:

  • Sektoristë (Meshkuj)
  • Arkatare

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Përvojë pune të shitjes me pakicë.
  • Përgjegjësi për sektorin e caktuar.
  • Aftësi të mira komunimkimi.
  • Ambicie dhe motivim.

Apliko për tu bërë pjesë e një vendi të ngrohtë me kushte të mira pune.

Kandidatët që dëshirojnë të aplikojnë duhet  të aplikojnë permes:
Web: www.tregugroup.com
apo e-mailit: info@tregugroup.com
apo ta dergoni CV-në numrin Viber: +383 49 933 576

Ju mirëpresim!

Shikime 1092
Kategoria Shitje
Skadon 3 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC