Sixt Rent a Car

Rental Agent (2)

	 	 

Sixt Rent a Car me adresë në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës shpall konkurs për:

 • 2 Rental Agent ( Agjente të rentes)

Detyrat:

 • Marrja me kërkesat e klientëve rreth rezervimeve dhe çmimeve të veturave.
 • Shpjegimi rreth disponueshmërisë së veturave se bashku dhe kostos se rentes.
 • Plotesimi i dokumenteve te nevojshme dhe pranimi I pageses nga klienti.
 • Kontrollimi i rezervimeve ne baza ditore dhe pergaditja e veturave per ato rezervime.

Kushtet per aplikim:

 • Pervoje pune se paku 1 vite me klient.
 • Njohja e gjuhes angleze.
 • Aftesi pune ekipore dhe aftesi te mira komunikuese.
 • Te jete e gatshme te punoj me orar fleksibil.

Benefitet:

 • Kontrate pune sipas ligjeve ne fuqi.
 • Pagesa permes Bankes
 • Pagesa e kontributeve sipas ligjeve ne fuqi
 • Trajnime jashte vendit.

Afati i dorëzimit të CV është data 10 Shkurt 2020 në adresën sixtkosova@gmail.com

Shikime 809
Kategoria Shitje
Skadon 9 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC