Smartcom

Agjent/e telefonik/e në gjuhën Italiane dhe Spanjolle

	 	 

Në emër të kompanis Smart Com, kemi vendosur te rritemi ekipën ton ne Prishtine me 20+ punonjës, ne gjuhe Italiane dhe Spanjole.

Ne ofrojme:
  • Trajnime profesionale.
  • Orarin fleksibil prej orës 10:00-18:00.
  • Mundësi ngritje në karrierë.
  • Ambient miqësor dhe shumë benefite shtesë.
Krejt çka presim prej teje është:
  • Njohuri të gjuhës Italiane ose Spanjole.
  • Te kesh provoje pune (jo obligative)
  • Shkathëtësi të mira komunikimit me klientë.
  • Gatishmëri për punë ekipore dhe vetiniciativë

Nëse mendon se kjo shpallje të dedikohet ty, presim aplikimin tënd në smartcom.shpk@gmail.com apo mund te na kontaktoni në numrin ‭‭045 80 23 04‬‬.

Shikime 4380
Kategoria Telekomunikim
Skadon 18 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC