Atlantis L.L.C

Agjent/e i/e shitjes

	 	 

Pozita: Agjent/e i/e shitjes së aranzhmaneve turistike dhe aviobiletave

Kushtet:

  • Njohja e sistemit Amadeus dhe sistemeve tjera të rezervimit të biletave,
  • përvojë dhe njohuri e aranzhmaneve turistike.
Konkursi do të jetë I hapur deri më datë 31.01.2020
 
Vetëm personat të cilët do të përzgjidhen për intervistim do të kontaktohen.

Si duhet të aplikoni:

Dërgoni një CV në info@atlantisks.com

Shikime 2345
Kategoria Shitje
Skadon 79 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC