A&M Mega Store

Asistent/e i/e mediave sociale

	 	 

A&M MEGA STORE hap vend të lirë pune për:

Pozita:                    Asistent/e i/e mediave sociale ( M/ F )
Vendi i punës :     Magjistralja Ferizaj-Prishtinë (afër QMI Event)

Afati për aplikim: deri më 24 / 01 / 2020

Detyrat dhe Përgjegjësitë:

 • Menaxhon komunikimet në media sociale;
 • Angazhohet në krijimin e pranisë së mediave sociale në platforma të reja dhe
  në zhvillim të mediave sociale;
 • Ndihmon menaxhimin e mediave sociale me projekte të mëdha, ngjarje dhe
  menaxhim të komunitetit;
 • Krijon përmbajtje dinamike të shkruar, grafike dhe video;
 • Mbledhë të dhënat specifike për produktet e ofertës dhe prezantimit në
  afatete e parapara kohore.

Kriteret dhe aftësitë e nevojshme:

 • Arsimim në fushën e Dizajnit Grafik dhe Komunikimit;
 • Së paku një vite përvojë të punës në dizajnimin dhe krijimin e materialeve për Marketing;
 • Të ketë njohuri në paketen e Adobe Creative Suite veçanërishtë Adobe Photoshop, Adobe Illustratore dhe Premiere;
 • Aftèsi të mira në menaxhimin e platformave Facebook/Instagram;
 • Aftësi të forta të komunikimit;
 • Shkathtësi të fortë të shërbimit ndaj klientit.

MËNYRA E APLIKIMIT:
Të interesuarit që duan të bashkohen me ne mund të aplikojnë duke dërguar CV, në email: puno@am-megastore.com.

Ju lutem të shënohet në subjekt Pozita.

Shikime 5101
Kategoria Marketing & PR
Skadon Skadon: SOT
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC