Koral Group

Arkitekt/e në shitje

	 	 

Koral Group shpall konkurs për këtë pozitë të punës:

  1. Arkitekt/e në shitje
Kualifikimet:
  • Të ketë njohuri në ArchiCAD, AutoCAD ose ArtCAM;
  • Të jetë i/e gatshme për dizajnimin e mobiljeve sipas kërkesave të klientëve;
  • Të ketë përvojë ne matje dhe pergatitje të projektit për prodhim.
  • Përparësi: njohja e Corpusit ose programeve të ngjajshëm në prodhimin e mobiljeve.

Kandidatët e interesuar duhet të dërgojnë aplikacionin për punësim / CV në e-mail adresën: info@koralgroup.com apo të paraqiten tek zyret tona në Veternik.

Mob: 045 / 777 - 071    038 / 602 - 278

Lagjja Veternik (Përballë Gorenjes)

Shikime 1840
Kategoria Arkitekturë
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC