Chop Sandwich

Ndihmëse në kuzhinë, Transportues i ushqimit

	 	 

Për kompaninë tonë:

Chop sandwich club është një restaurant i shpejtë që shërben sanduiç, supa, dhe ushqime të tjera të shpejta dhe të shëndetshme.

Jemi duke operuar nga nëntori 2018 me një rritje të shpejtë. Chop Sandwich Club ka nevojë për staf të përkushtuar ndaj punës dhe për një shërbim sa më të mirë ndaj klientëve tane.

Për më shume informata rreth Chop Sandwich Club vizitoni website-in tonë:
https://chopsandwichclub.business.site
Apo faqen tonë të Facebook-ut : https://www.facebook.com/chopsandwichclub/

Pozitat e lira

1). Kërkojmë punëtorë, femër, me njohuri bazike në degën e gastronomisë për një periudhë afatgjate dhe me mundësi avancimi.

DETYRAT DHE PËRGJEGJËSITË

  • Përgaditje të sanduiçëve
  • Detyra të tjera rreth mirëmbajtjes së restaurantit.

2). Kerkojmë punëtor, mundësisht djalë 17-21 vjeç, për dërgesa të porosive dhe ndihmë minimale rreth lokalit me orar te përgjysmuar.

DETYRAT DHE PËRGJEGJËSITË

  • Dërgesa e porosive në këmbë apo bicikletë, ne qendër të Prishtinës.
  • Përparësi kanë ata që dijnë të vozisin edhe motorr dhe kanë patent shofer.

KUALIFIKIMET

  • Përvoja e punës në fushën e gastronomisë ka përparësi.

MËNYRA E APLIKIMIT

Personat e interesuar mund të vijnë çdo ditë nga ora 10 deri në orën 19 në Chop Sandwich Club.

Adresa jonë: Rruga Hajdar Dushi nr.42

Shikime 604
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC